Catering dietetyczny

Catering dietetyczny pomoże Ci zrealizować Twoje cele!

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy ?

W codziennym pośpiechu brakuje Ci czasu na regularne przygotowanie zdrowych posiłków?

Czy potrzebujesz specjalnie skomponowanej diety?

Daj nam o siebie zadbać!

  • 5 posiłków na cały dzień: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja
  • dostawa pod wskazany adres
  • opieka dietetyka przez cały okres korzystania z cateringu dietetycznego
  • potrawy zbilansowane pod względem składników odżywczych
  • dopasowane do indywidualnych potrzeb
  • niepowtarzające się zestawy diet
  • wartość energetyczną zestawu posików dopasowana do Twoich potrzeb
  • pyszne dania z produktów z najsmaczniejszych zakątków świata

Wszystkie jadłospisy naszego cateringu dietetycznego układane są przez młodą i ambitną osobę, Panią Katarzynę Stęchła -  dyplomowaną dietetyk,  która swoją pasję do zdrowego odżywiania przelewa na dietetyczny program żywieniowy. Wszystkie diety są dokładnie bilansowane i pokrywają w pełni zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze.

 

Dieta dobrana do potrzeb twojego organizmu

Dieta 1200 kcal

Polecamy ją dla osób zajmujących się lekką pracą (np. biurową), które wykonują średnią aktywność fizyczną. Będzie idealna dla zdeterminowanych, nastawionych na szybki spadek masy ciała na poziomie 0,5 – 1,5 kg tygodniowo.

Dieta 1500 kcal

Jest to odpowiednia ilość kalorii i niezbędnych składników odżywczych przeznaczona dla kobiet aktywnych fizycznie. Dobrze sprawdzi się również jako całodzienne wyżywienie mężczyzn podejmujących niewielką aktywność fizyczną. Wciąż jest to dieta ubogoenergetyczna, dlatego może być stosowana przez osoby chcące zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

Dieta 1800 kcal

Zalecana jest dla mężczyzn o średniej aktywności fizycznej (uprawiających sport lub pracujących fizycznie) oraz kobiet o dosyć wysokiej aktywności fizycznej.  Aby osiągnąć na niej efekty w postaci redukcji masy ciała, należy uwzględnić codzienny wysiłek fizyczny.

Dieta 2000 kcal

Jako dieta odchudzająca, jest to najlepszy wybór dla mężczyzn z dużą nadwagą lub bardzo aktywnych fizycznie. Może być również zbilansowanym całodziennym wyżywieniem dla osób, które są nastawione na  zmianę swoich dotychczasowych nawyków żywieniowych na zdrowsze, a nie na redukcję masy ciała.